Polska:

 

My, Przedsiębiorcy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wygląda w dzisiejszych czasach rynek pracy. Problem ze stałym zjawiskiem rotacyjnym, brak pracowników na rynku pracy to nie mały problem dla wielu firm. Niestety usługi Państwowych Urzędów Pacy dawno już zawiodły, dlatego wielu Przedsiębiorców korzysta z pomocy pośrednictw pracy lub agencji zatrudnienia w pozyskaniu nowych pracowników. Wielką nadzieją dla Polskiego rynku pracy stali się pracownicy ze Wschodu. Jednak pozyskanie Takiego pracownika oraz przejście przez proces wizowy jest nieosiągalne bez pomocy Pośrednika.

 

Top Group Sp. z o.o. za pomocą wielu kontaktów w krajach wschodnich zawodowo specjalizuje się w pozyskaniu specjalistów z krajów Gruzji, Ukrainy, Białorusi, Maroko, Filipin, Indii Nepalu i innych.

Zapytaj o szczegóły i ofertę swojego Pośrednika pracy Top Group!

 

 

Europa:

 

Podobne zjawisko występuje w całej Europie. Niedostatek pracowników i fachowców z różnych dziedzin rynku pracy, doprowadził do zjawiska masowej migracji międzynarodowej sił pracowniczych.

Europejskie zakłady pacy czy prywatni mikro-przedsiębiorcy także korzystają z pomocy Agencji zatrudnienia lub Pośredników pracy.

 

Top Group Sp. z o.o. specjalizuje się głównie zawodami tj.:

 

- pomocnik produkcji, operator wózków widłowych, komisjoner;

- spawacz, monter konstrukcji stalowych, ślusarz 

- kierowca zawodowy, kurier

- pracownicy budowlani

pielęgniarka, opiekun medyczny

 

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu, zgromadziliśmy potężną bazę pracowników w wyżej wymienionych dziedzinach zawodowych tworząc solidną podstawę do nawiązania współpracy z każdym zleceniodawcą.

 

08 lipca 2018
Pozyskanie pracowników

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

ul. Leszczyńskich 23

64-100 Leszno

Dział rekrutacji:

pracownik@topgroup24.pl

+48 661760149

+48 503781176

 

Dział zleceń:

biuro@topgroup24.pl

+48 503681582

  1. pl
  2. en
  3. uk